Z blogiem do ludzi ;)

 

kz bfg

 

Miło mi Was poinformować, że w najbliższy weekend, 16-17.11.2013, będę uczestniczyć w bardzo ważnym wydarzeniu w blogerowym świecie – BLOG FORUM GDAŃSK. Zamierzam aktywnie promować Żuławy, by więcej osób o nich usłyszało. A co! Należy im się ;).
Pod koniec wydarzenia, w niedzielę, o godzinie 17.00, mają zostać ogłoszone wyniki konkursu „Blog of Gdańsk” – to ten konkurs o którym pisałam w październiku (mój blog został nominowany).
_________________________________________________________________________

Blog Forum Gdańsk to interdyscyplinarna konferencja dla blogerów, którzy spotykają się by porozmawiać o blogowaniu, motywacjach pchających ich do tego zajęcia i wartościach takich jak wolność słowa. 

Edycja 2013: INSPIRACJE. PASJA. ZMIANY
„Edycją Blog Forum Gdańsk 2013 chcemy wykonać kolejny krok naprzód. W czasach kiedy tyle się mówi o komercjalizacji blogosfery oraz o umiejętnościach praktycznych, które mają wpłynąć na sukces lub porażkę blogera, chcemy wrócić do korzeni i na plan pierwszy postawić pytanie związane z inspiracjami i pasjami, które pierwotnie stały za rozpoczęciem blogowania. Pokazać konkretnych ludzi w centrum ich potrzeb. Przypomnieć, że publiczność/pieniądze pojawiły się dopiero w pewnym momencie i pierwotnie nie były celem samym sobie chociaż ostatnio takim się stały. Chcemy pokazać prawdziwe historie blogowania i efekty jakie one przyniosły. Te zamierzone oraz te nieoczekiwane.”
http://www.blogforumgdansk.pl

2 thoughts on “Z blogiem do ludzi ;)

    • Ewo, czyżbyś była medium? Wiesz, gdy rozpoczęła się Gala wręczania nagród faktycznie byłam w toalecie, ale akurat w innym celu. Wyobraź sobie, że ledwo wróciłam z owej toalety i właśnie zaczęto wręczać wyróżnienia i zobacz no, pierwsze nazwisko było właśnie moje!
      Wielkie dzięki za doping z Twojej strony i za wsparcie.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s